ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГ Влада Донецька повністю газифікує місто до Євро-2012

Влада Донецька повністю газифікує місто до Євро-2012

У сфері житлово-комунального господарства міста будуть продовжені роботи з капітального та поточного ремонту житлового фонду, об'єктів комунального призначення, інженерних мереж та благоустрою міста.
У ході прес-конференції Донецький міський голова Олександр Лук'янченко ознайомив журналістів з пріоритетними напрямками роботи міської влади в 2012 році.
 
Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Донецької міськарди.
 
Донецьк має гідно зустріти чемпіонат Європи з футболу та провести п'ять матчів Євро-2012. 
 
Серед основних завдань на 2012 рік: закінчення будівництва та введення в експлуатацію Донецького аеропорту, завершення реконструкції існуючого залізничного вокзалу на станції Донецьк, завершення будівництва та ремонту 8 автомобільних доріг, готелів та гуртожитків міста, придбання 10 трамваїв, проведення ремонту 8,4 км трамвайної колії і 8,5 км тролейбусних ліній, покупка 5 реанімобілів.
 
Крім того, нам необхідно провести роботи по організації зони гостинності, буферних та паркувальних зон, фан-зони для вболівальників біля стадіону «Шахт»ар і створення кемпінг-парку для розміщення 3500 уболівальників.
 
Проектом Програми економічного і соціального розвитку на 2012 рік планується освоєння інвестицій в сумі близько 5,0 млрд грн, які будуть спрямовані: на будівництво, реконструкцію та модернізацію об'єктів виробничої сфери - 32,6% від загальної суми інвестицій;
будівництво житлових споруд - 13,4%; об'єкти комунального призначення - 10,2%; об'єкти соціально-культурного призначення - 3,4%; інші об'єкти невиробничого призначення - 40,4%.
 
У сфері житлово-комунального господарства міста будуть продовжені роботи з капітального та поточного ремонту житлового фонду, об'єктів комунального призначення, інженерних мереж та благоустрою міста.
 
Також в 2012 році продовжена буде реалізація програми «Місто без околиць», а саме газифікація житлового фонду - 50 км мереж.
 
Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)