ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтанцію метро «Палац «Україна» завтра закриють

Станцію метро «Палац «Україна» завтра закриють

Через жеребкування Євро-2012 саму станцію метро, а також всі підземні виходи-переходи з неї не будуть працювати з п'ятниці по неділю
Через жеребкування Євро-2012 саму станцію метро, ​​а також всі підземні виходи-переходи з неї не будуть працювати з п'ятниці по неділю.
З п'ятниці по неділю перекриють рух транспорту між вулицями Тельмана, Предславинської та Червоноармійській. 2 грудня в 16:00 закриють станцію метро, ​​а також виходи з підземних переходів, які ведуть до Палацу «України».
До неділі приберуть звідси і міжміські маршрутки, кінцева зупинка яких знаходиться на площі біля входу в метро. Їх місце на два дня займуть автобуси і автомобілі учасників заходу. А так як місць для стоянки тут на всіх не вистачить, європейських гостей планують розмістити на імпровізованих паркувальних майданчиках вздовж вулиць Щорса (від Червоноармійської до Предславинської), Тельмана (від Червоноармійської до Горького), Горького (від Тельмана до Тверської), Тверській (від Предславинської до Червоноармійської).
Зупинку громадського транспорту біля Палацу «України» перенесуть ближче до вулиці Ковпака. А з 16:00 п'ятниці маршрут № 12 скоротять – тролейбуси курсуватимуть від Теремків тільки до станції «Либідська».
А тим часом церемонію транслюватимуть на Майдані.
Оскільки квитки на церемонію жеребкування у вільний продаж не надходили, організатори пропонують усім бажаючим зібратися на Майдані у п'ятницю ввечері.
На стіні Будинку профспілок розмістили найбільший екран у країні – площею 720 квадратних метрів. Перед початком трансляції жеребкування присутнім уболівальникам покажуть фільм про Київ і моменти кращих футбольних матчів. Початок самої церемонії – о 19:00. Триватиме вона приблизно 50 хвилин.

 
Коментарі (0)