ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГА.Коболєв:«Монетизована версія субсидій може запрацювати вже у квітні цього року»

А.Коболєв:«Монетизована версія субсидій може запрацювати вже у квітні цього року»

Монетизована версія субсидій може запрацювати вже у квітні цього року, про це в ефірі 5 каналу розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
Монетизована версія субсидій може запрацювати вже у квітні цього року, про це в ефірі 5 каналу розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
 
Наразі в уряді розробляють механізм розрахунку за субсидією і подальше переведення коштів зі спецрахунків на власні рахунки споживачів.
 
«Якщо споживачу було нараховано 100 гривень, а він використав 80. І на моє глибоке переконання, і це підтверджує міжнародна практика, залишок 20 грн повинен бути переданий цьому споживачеві — як бонус за те, що він використав менше енергії, він зекономив,» — розповів Андрій Коболєв.
 
«Споживачі чи компанії теплокомуненерго просто перестали зменшувати споживання газу при підвищенні температури. Це дуже загрозлива тенденція, яка вказує на те, що зменшені стимули для економії і ці стимули треба повертати» — сказав голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
 

Нагадаємо, що раніш Андрій Коболєв заявив, що Цього року НАК «Нафтогаз України» планує заплатити до бюджету 60 млрд гривень податків. 

 
Коментарі (2)
Коля
20 Січня 2017 p. 22:46
Зараз собеси не надсилають споживачам документ про призначення субсидії , як це було раніше. Тобто, жоден одержувач субсидії не може документально підтвердити своє право на цю субсидію. Тепер субсидію зазначають лише у платіжних повідомленнях про оплату компослуг, причому кожен місяць різну суму. Тому ці повідомлення є документом про призначення субсидії лише за минулий місяць, а не на рік чи півроку вперед.
Коля
21 Січня 2017 p. 22:06
Платіжні повідомлення про оплату компослуг взагалі не є документом про призначення субсидії.
Loading...

загрузка...
 
Loading...