ГоловнаКоментаріГазопостачанняА.Коболєв:«Пропонуємо регулятору поставити крапку щодо лічильників, відмовитись від температурних коригувань»

А.Коболєв:«Пропонуємо регулятору поставити крапку щодо лічильників, відмовитись від температурних коригувань»

Андрій Коболєв вважає, що це — класичний європейський підхід, який знімає необхідність дискусії про те, яка була температура, чи правильно відбувається коригування тощо
Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг потрібно поставити крапку щодо газових лічильників, відмовитись від температурних коригувань і перейти на продаж газу за одиницю енергії. 
 
Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв в ефірі одного з телеканалів.
 
“В першу чергу це питання нарахування газових лічильників до Облгазів — вони контролюють лічильники і вони регулюють, чи лічильник працює правильно чи не правильно. Ми пропонуємо українському регулятору поставити крапку щодо лічильників, відмовитись від температурних коригувань і перейти на продаж газу за одиницю енергії”, — сказав Андрій Коболєв.
 
Андрій Коболєв вважає, що це — класичний європейський підхід, який знімає необхідність дискусії про те, яка була температура, чи правильно відбувається коригування тощо.
 

“Скільки споживач отримав, стільки оплатив... Лічильник розв'язувати цю проблему, але є дискусія щодо коректності температурних корегувань”, — додав він. 

 
Коментарі (5)
Коля Пухов
27 Березня 2020 p. 21:08
Будинкові лічильники газу обмежують можливість олігархам обкрадати населення. Не будь лічильника зараз би ті монополісти , збільшивши нормативи, накинули б на будинок вдвічи більше кубів, ніж насправді використовується.
Коля Пухов
27 Березня 2020 p. 21:11
Тому зараз влада розповсюджує міф, наче усі хотять індивідуальні лічильники, бо , на відміну від будинкових, індивідуальні лічильники не перешкоджають обманювати та обкрадати населення.------------------------------------------------------Якщо ви встановите у своїй квартирі індивідуальний лічильник газу, то ваша квартира перетвориться у прохідний двір для різноманітних посадовців псевдогазових служб. Вони будуть приходити зненацька і у самий непідходящий час, і не дуже покладаючись на дверний дзвінок, будуть з усієї сили рвати і викручувати дверну ручку або просто бити у двері. Крім нервів, дверні замки і ручки вони вам попсують - це точно.--------------------------------------------------------------------Отже, зробіть вибір: загальнобудинковий лічильник газу і об"єктивність нарахувань чи індивідуальний лічильник і безкінечні шахрайства і обмани помножені на безкінечні візити всіляких контролерів.
Коля Пухов
07 Квітня 2020 p. 20:36
Питання пристосуванцям на кшталт М.В: " А чому деякі мешканці вдома використовують менше газу, ніж інші?"
Коля Пухов
07 Квітня 2020 p. 20:39
Ті   мешканці, які   використовують    вдома   мало газу ( і тому б хотіли індивідуальний лічильник)  , на своїй роботі для своїх особистих потреб спалюють величезну кількість електроенергії, за яку не платять ні копійки. --------------------------------То нехай хоч за газ платять нарівні з усіма.
Коля Пухов
07 Квітня 2020 p. 20:43
Наприклад,  працівники  установ, часто на протязі усього робочого дня мікроволновками, електрочайниками та іншими  потужними   електроприладами спалюють державну електроенергію. Навіщо те енергозбереження, адже держава розрахується за будь-яку кількість спаленої для особистих потреб електроенергії. -----------------------------------------------------А тепер уявіть, що буде, якщо дома у цих держпрацівниць поставлять ІНДИВІДУАЛЬНІ ГАЗОВІ ЛІЧИЛЬНИКИ - вони за для економії газу і усю їжу для своєї сім"ї будуть готувати на роботі.