ГоловнаНовини ЖКГПодіїАМКУ оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн ​​грн

АМКУ оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн ​​грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн ​​грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку світлих нафтопродуктів
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мережі ОККО, WOG та SOCAR на 77 млн ​​грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку світлих нафтопродуктів, зокрема, за схожі дії протягом 2017 року, повідомив глава комітету Юрій Терентьєв на сторінці в соцмережі Facebook.
 
"Сьогодні, 14 травня 2019 року, АМКУ прийняв рішення за результатом розслідування справи про вчинення антиконкурентних узгоджених дій компаніями WOG, ОККО і SOCAR (ч. 3 ст. 6 закону "Про захист економічної конкуренції" - вчинення подібних дій протягом 2017 року). на відповідачів накладено штрафні санкції в загальному розмірі понад 77 млн ​​грн", - написав він.
 
Юрій Терентьєв також додав, що після прийняття комітетом в листопаді 2016 року рішення про накладення штрафу на ряд нафтотрейдерів (на загальну суму 204 млн грн) на ринку нафтопродуктів спостерігається більш інтенсивна цінова конкуренція.
 

"Більше не маємо ситуації, коли половина ринку тримає одну штучно завищену ціну, яку" визначали "так звані" лідери ринку ". Рішення 2016 року по трьом відповідачам з шести було підтримано всіма ланками судової системи. Процеси по трьом іншим відповідачам, які, до речі, є відповідачами в сьогоднішньому рішенні, все ще тривають. 

 
Коментарі (0)