ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоАндрій Рева: Розробка законопроекту про осучаснення пенсій військовим вже завершується

Андрій Рева: Розробка законопроекту про осучаснення пенсій військовим вже завершується

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про закінчення процесу написання законопроекту, яким будуть осучаснені пенсії військовослужбовців та працівників силових відомств у рамках пенсійної реформи.
Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів в ефірі телеканалу «112» про закінчення процесу написання законопроекту, яким будуть осучаснені пенсії військовослужбовців та працівників силових відомств у рамках пенсійної реформи.
 
1 жовтня цього року набрала чинності пенсійна реформа у частині осучаснення пенсійних виплат, які нараховуються за Законом “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Наступним етапом реформи стануть зміни в пенсійному забезпеченні працівників силових органів влади і військовослужбовців та осучаснення їхніх пенсій.
 
“Після прийняття відповідного законопроекту військовослужбовці зможуть розраховувати на справедливість. Станом на сьогодні законопроект написано, і далі він буде поданий на розгляд РНБОУ та Національній раді реформ при Президентові України, після чого буде готовий для представлення на розгляд Верховній Раді та громадськості. Уряд розраховує, що зазначений закон вступить в силу з 1 січня 2018 року”, - заявив Андрій Рева.  
 
Коментарі (0)