ГоловнаКоментаріПодіїА.Рева:«Із 2028 року люди, які мають 40 років стажу, будуть іти на пенсію незалежно від віку»

А.Рева:«Із 2028 року люди, які мають 40 років стажу, будуть іти на пенсію незалежно від віку»

Уряд підтримує поправку народних депутатів щодо пенсійної реформи, яка передбачає, що з 2028 року українці, які мають страховий стаж 40 років, зможуть виходити на пенсію незалежно від віку
 
 
Уряд підтримує поправку народних депутатів щодо пенсійної реформи, яка передбачає, що з 2028 року українці, які мають страховий стаж 40 років, зможуть виходити на пенсію незалежно від віку, це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.
 
"Це була поправка депутатів, ми її підтримаємо – з 2028 року люди, які мають 40 років стажу, будуть іти на пенсію незалежно від віку. Таким чином, кожен сам буде вибирати, коли йому йти на пенсію. І це буде залежати від того, скільки він працює і скільки він платить внесків. Це єдиний показник, універсальний для всіх", - наголосив Андрій Рева під час круглого столу щодо пенсійної реформи.

Міністр соціальної політики України зазначив, що вже з 1 січня 2018 року для виходу на пенсію в 60 років українці повинні будуть мати страховий стаж 25 років, а вже з 2028 року - 35 років. 

 
Коментарі (2)
Коля
06 Вересня 2017 p. 19:25
Є спостереження, що при досить помірних посадових окладах керівні працівники держустанов регулярно, щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують оклад. Тому є пропозиція для Мінсоцполітики, щоб при розрахунку пенсій таким керівним працівникам їхні регулярні премії не бралися до уваги. Крім того, треба переглянути вже призначені пенсії бувшим керівним працівникам , і перерахувати їх без регулярних премій. Це дасть суттєву економію держбюджету і зменшить соціальну напругу у державі.
Коля
10 Вересня 2017 p. 22:10
Крім того, досить багато забезпечених пенсіонерів отримують чималі надбавки до своїх пенсій за те, що працювали у районах Крайньої Півночі або прирівняних до них. Виходить, що за роботу в особливих умовах у Росії надбавку до пенсії платить Україна.