ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКабмін ініціює удосконалення норм будівництва доріг

Кабмін ініціює удосконалення норм будівництва доріг

Уряд ініціює удосконалення системи державних будівельних норм при будівництві доріг з огляду безпосередньо будівництва дорожнього полотна та дотримання правил безпеки.
Уряд ініціює удосконалення системи державних будівельних норм при будівництві доріг з огляду безпосередньо будівництва дорожнього полотна та дотримання правил безпеки. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва.
 
Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд виділяє значний ресурс на будівництво доріг. Разом з тим ефективне використання коштів – це не тільки протяжність оновлених магістралей, а й їх безпека та дотримання вимог до якості полотна. Саме тому удосконалення нормативної бази, на основі якої формуються проекти дорожнього будівництва, - актуальне питання. Адже якість будівництва та безпека руху мають закладатися саме на етапі проектів.
 
Учасники наради відзначили, що такий підхід повністю корелюється із презентованою минулого року програмою «500-500-1000» – планом будівництва 500 кільцевих розв'язок, 500 острівців безпеки, 1000 наземних пішохідних переходів на дорогах Україні. Але проблема в тому, що сьогодні всі дозвільні процедури займають значний час і є громіздкими. Удосконалення та оптимізація процедурних рішень дозволить прискорити процес.
 
За підсумками наради Глава Уряду запропонував вже до кінця лютого - початку березня  «вийти на нові нормативні рішення в будівництві доріг» і внести корегування  в існуючі будівельні проекти». Потрібно скорегувати всю проектну документацію. Це не проблема», - наголосив Глава Уряду.
 
Коментарі (0)