ГоловнаНовини ЖКГТранспортБалчун: Для розвитку Укрзалізниці потрібно близько 150 мільярдів інвестицій

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Балчун: Для розвитку Укрзалізниці потрібно близько 150 мільярдів інвестицій

В «Укрзалізниці» нарешті презентували стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки.

Сьогодні, 18 травня 2017 року, голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун презентував стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки в регіональній філії «Південна залізниця». Цей документ охоплює всю галузь та визначає основні вектори розвитку на найближче п’ятиріччя.
Про це йдеться у повідомленні Укрінформу.

«Проведена велика копітка робота з розробки стратегії. Ми ретельно проаналізувати стан справ, слабкі та критичні місця й вперше створили єдиний документ, що стане дороговказом для ПАТ «Укрзалізниця» на найближчі п’ять років. Результати роботи товариства за друге півріччя 2016 року та перший квартал 2017 року показують, що Укрзалізниця покращує всі основні показники. Компанія має великий потенціал, але галузі необхідні інвестиції. Стратегією передбачено за п’ять років інвестувати в оновлення 130-150 млрд грн», - розповів голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.

«Запланували оновити та модернізувати 30% парку вантажних вагонів та локомотивів, оновити 45% парку пасажирських вагонів, направити 17 млрд грн на модернізацію колії та електрифікацію», - підкреслив Войцех Балчун.

Стратегією розвитку передбачено продовження процесу реформування галузі шляхом побудови вертикально інтегрованої структури. Зокрема, будуть створені компанії за напрямками діяльності, а не за регіональним принципом, як було раніше. Бізнес-модель ПАТ «Укрзалізниця» буде побудована на п’яти бізнес-вертикалях: вантажні перевезення та логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво та сервіс. Усі компанії за сегментами ринку будуть створені у 2017-2019 роках.

Передбачено, що до 2021 року частка ринку контейнерних перевезень залізницями збільшиться з 29 до 45%. Також для покращення якості обслуговування заплановано збільшити швидкість доставки вантажів на 15%, покращить обіг вагона на 20%. Такі заходи дозволять на 100% задовільнити попит на вантажні перевезення з урахуванням поточного прогнозу зростання вантажопотоків. Активніше розвиватиметься транзитний потенціал. Інвестиції в сектор вантажних перевезень складуть понад 28 млрд грн інвестицій, за які буде придбано 20 тис. нових вагонів та модернізовано 50 тис. вагонів наявних.

У пасажирському секторі до вже існуючих Пасажирської компанії та Української швидкісної залізничної компанії у 2018 році буде створено шість регіональних компаній з приміських перевезень та вокзальна компанія. Для покращення якості обслуговування пасажирів передбачено придбання нового рухомого складу, розширення мережі швидкісних поїздів категорій «Інтерсіті», «Інтерсіті+», «Нічний експрес», оптимізація їх використання, впровадження нових стандартів обслуговування пасажирів. 9 млрд грн буде спрямовано на придбання 400 вагонів, 11 млрд – на придбання електропоїздів, 3,5 млрд – на дизель-поїзди та понад 10 млрд – інвестиція на модернізацію та ремонт наявного рухомого складу. Важливо зазначити, що ці інвестиції будуть можливі лише за розробки дієвих механізмів державної підтримки.
Реалізація ініціатив, передбачених стратегією розвитку, дозволить спрямувати 40 млрд грн на інвестиції. Загалом інвестиції в галузь за п’ять років складуть 130-150 млрд грн, що дозволить повністю забезпечити потреби економіки України в залізничних перевезеннях, а для галузі – виконати першочергові плани з оновлення активів.

Щодо фінансових результатів, доходи ПАТ «Укрзалізниця» будуть зростати за рахунок збільшення обсягів продажів, впровадження нових послуг, гнучкого ціноутворення.

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...