ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГБлизнюк лобіюватиме комунальні платежі «по-харківськи»

Близнюк лобіюватиме комунальні платежі «по-харківськи»

Міністр підкреслив, що, якщо ця система продемонструє себе найкраще, він сприятиме зустрічі керівників українських міст, на якій обговорять можливість упровадження ЄРЦ «Мегабанку» по всій Україні

Технології, що використовуються в Єдиному розрахунковому центрі ПАТ «Мегабанк», можуть запровадити по всій Україні.

Про це 27 січня, повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, інформує прес-служба Харківської міськради.

Під час відвідання ЄРЦ міністру продемонстрували переваги унікального комплексу, розробленого в Харкові, за допомогою якого оплачують комунальні послуги всі жителі області. Нагадаємо, ЄРЦ надає кожній квартирі унікальний особовий рахунок, який не залежить від зміни власника житла. Крім того, у випадку оплати комунальних послуг в автоматизованому пункті «Мегабанку» час прийому платежу займає близько однієї хвилини. При цьому житлові та комунальні послуги можна сплатити не тільки за квитанцією, але й через Інтернет – за  допомогою пластикової картки або системи платежів web-money.

Після закінчення презентації системи Єдиного розрахункового центру Анатолій Близнюк зазначив, що міністерство очікує конкретних пропозицій від ПАТ «Мегабанк» з упровадження цієї технології в інших регіонах України. Міністр підкреслив, що, якщо ця система продемонструє себе найкраще, він сприятиме зустрічі керівників українських міст, на якій обговорять можливість упровадження ЄРЦ «Мегабанку» по всій Україні.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (1)
Олег
19 Квітня 2012 p. 16:07
Крайней датой оплаты услуг ЖКХ предложено считать 20 число,каждого следующего месяца. А последний срок выплаты пенсий 25 число.В основном пенсионеры оплачивают все услуги ЖКХ в день получения пенсии, или на следующий. Так почему не считать крайней датой оплаты услуг 25 число плюс один день.Ведь как следует в основном самые примерные в оплате услуг пенсионеры