ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаБільше 25 тисяч сімей перейшли на сонячні панелі

Більше 25 тисяч сімей перейшли на сонячні панелі

Впроваджуючи енергоефективні заходи та використовуючи smart-технології, домогосподарства стають фактично автономними та енергонезалежними

Впроваджуючи енергоефективні заходи та використовуючи smart-технології, домогосподарства стають  фактично автономними та енергонезалежними

Відповідно до даних  Держенергоефективності,  понад 25600 домогосподарств в Україні  використовують «чисту» електроенергію, встановивши сонячні електростанції (СЕСд).

"Станом на 1 липня 2020 р. обсяг вкладених родинами інвестицій перевищує 520 млн євро, а сумарна потужність усіх СЕСд - 658 МВт. Зокрема, впродовж II кварталу 2020 р. ще близько 1500 домогосподарств перейшли на сонячні панелі", - ідеться у повідомленні агентства.

Зокрема, найбільше домашніх СЕС розташовано у Дніпропетровській –  майже 3500, Тернопільській – більше 2200 та Київській областях – більше 2000.  Досить значна кількість приватних сонячних електростанції є у мешканців Івано-Франківської та Закарпатської областей (більше 1900 та майже 1600 відповідно).

У Держенергоефективності нагадують, що використовуючи електроенергію з енергії сонця, сім’ї самостійно забезпечують свої енергетичні потреби та заощаджують на комунальних послугах.  Таким чином,  впроваджуючи енергоефективні заходи та використовуючи "smart"-технології, домогосподарства стають  фактично автономними та енергонезалежними. 

Відзначимо, сьогодні Верховна Рада має розглянути законопроєкт №3658 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії», який рекомендував Комітет Верховної Ради з питань енергетики й ЖКГ.

 
Коментарі (0)