ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГБорги впливатимуть на призначення субсидії на наступний період

Борги впливатимуть на призначення субсидії на наступний період

В разі отримання даних про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не призначається

Департамент соціального захисту населення звертає увагу отримувачів субсидії, термін дії якої закінчився в квітні поточного року, на те, що в разі отримання даних про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не призначається.

Після закінчення строку отримання субсидії департамент соціального захисту населення самостійно виконує її перерахунок на наступний період для домогосподарств (крім орендарів житлових приміщень, домогосподарств, субсидію яким було виплачено готівкою та сімей, у яких відбулися зміни, які впливають на призначення субсидії), термін дії субсидії у яких закінчився у квітні поточного року.

Однак, у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається, про що департамент інформує особу.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк, громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Зазначений строк може бути продовжений за наявності складних сімейних обставин на підставі рішення комісії, утвореної виконавчим комітетом міської ради. 

 
Коментарі (0)