ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГБорги впливатимуть на призначення субсидії на наступний період

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Борги впливатимуть на призначення субсидії на наступний період

В разі отримання даних про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не призначається

Департамент соціального захисту населення звертає увагу отримувачів субсидії, термін дії якої закінчився в квітні поточного року, на те, що в разі отримання даних про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не призначається.

Після закінчення строку отримання субсидії департамент соціального захисту населення самостійно виконує її перерахунок на наступний період для домогосподарств (крім орендарів житлових приміщень, домогосподарств, субсидію яким було виплачено готівкою та сімей, у яких відбулися зміни, які впливають на призначення субсидії), термін дії субсидії у яких закінчився у квітні поточного року.

Однак, у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається, про що департамент інформує особу.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк, громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Зазначений строк може бути продовжений за наявності складних сімейних обставин на підставі рішення комісії, утвореної виконавчим комітетом міської ради. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...