ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняБудівництво газопроводу «Північний потік-2» завершено на 81%

Будівництво газопроводу «Північний потік-2» завершено на 81%

Російська транснаціональна енергетична компанія «Газпром» вже проклала 1 989 км газопроводу «Північний потік-2» по дну Балтійського моря, будівництво завершено на 81%
Російська транснаціональна енергетична компанія “Газпром” вже проклала 1989 км газопроводу “Північний потік-2” по дну Балтійського моря, будівництво завершено на 81%, повідомляє пресслужба компанії.
 
“Триває будівництво газопроводу „Північний потік-2“. До теперішнього часу по дну Балтійського моря покладено 1989 км газопроводу — близько 81% від його загальної протяжності”, — йдеться в повідомленні холдингу.
 
Проект “Північний потік-2” передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.
 
Вартість будівництва оцінюється в 9,5 млрд євро, запуск газопроводу очікується до кінця 2019 року.
 
Європейськими партнерами “Газпрому” за проектом є німецькі Uniper і Wintershall, австрійська OMV, французька Engie і британо-нідерландська Shell. Вони фінансують 50% проекту.
 

Раніше повідомлялось, судно Solitaire що прокладає “Північний потік-2” вже наближається до кордону з Данією, яка єдина не дала згоду на прокладку газопроводу в своїх водах. 

 
Коментарі (0)