ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЧернігівобленерго зобов'язали повернути людям гроші за параметризацію лічильників

Чернігівобленерго зобов'язали повернути людям гроші за параметризацію лічильників

Чернігівобленерго вже повернуло 111 споживачам понад 28 тис. грн шляхом зарахування на їх особові рахунки.

НКРЕКП зобов’язала ПАТ «Чернігівобленерго» повернути споживачам Чернігівської області кошти, сплачені ними за первинну параметризацію багатотарифних лічильників електроенергії.

Про це деться у повідомленні Укрінформу повідомили в НКРЕКП.

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), за результатами планової перевірки зобов’язала ПАТ «Чернігівобленерго» повернути споживачам Чернігівської області кошти, сплачені ними за первинну параметризацію лічильників електричної енергії", - йдеться у повідомленні.

Як підкреслили в НКРЕКП, Чернігівобленерго вже повернуло 111 споживачам 28 550 грн шляхом зарахування на їх особові рахунки.

Регулятор і в подальшому постійно захищатиме споживачів від неправомірних дій монополістів, зазначили у відомстві.

Відзначимо, первинна параметризація електролічильника виконується безкоштовно. Обленерго не має право відмовити у встановленні лічильника споживача. Споживач може самостіно обрати та придбати багатотарифний лічильник.

В НКРЕКП раніше заявляли, що після отримання повноважень зі встановлення тарифів для населення, місцева влада підняла тарифи в середньому на 18,1%.

Відповідно до інформації нацрегулятора, для споживачів, чиї помешкання обладнані лічильниками, тарифи зросли у середньому на 13,4%, а для тих, у кого не встановлені прилади обліку - на 10%.

Крім того, в НКРЕКП заявили, що раніше, коли повноваження зі встановлення тарифів були віднесені до компетенції комісії, ці ж органи місцевого самоврядування чинили тиск на регулятора, накладаючи мораторії на підвищення тарифів та здійснюючи спроби притягнення до кримінальної відповідальності голови та членів НКРЕКП.

 

 
Коментарі (0)