ГоловнаНовини ЖКГПодіїЧлени НКРЕКП минулого року нарахували собі премій на 2,2 млн грн - ДБР

Члени НКРЕКП минулого року нарахували собі премій на 2,2 млн грн - ДБР

Співробітники Державного бюро розслідувань встановили неправомірні дії голови та членів Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) встановили неправомірні дії голови та членів Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), які нарахували собі у 2020 році премій майже на 2,2 млн грн.
 
"Чиновники комісії проголосували за виплату собі премій за підсумками роботи у 2020 році. Ігноруючи очевидний конфлікт інтересів, вони не поінформували про це в установленому порядку Нацагентство із запобігання корупції", - повідомляється на сайті ГБР.
 

Враховуючи матеріали ДБР, Національне агентство із запобігання корупції склало протоколи про адміністративні правопорушення щодо зазначених посадових осіб за чч.1 та 2 ст.172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі протоколи направлено на розгляд суду. 

 
Коментарі (0)