ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетика«Чорноморнафтогаз» за три роки грітиме не лише Крим

«Чорноморнафтогаз» за три роки грітиме не лише Крим

У 2015 році «Чорноморнафтогаз» планує добувати газ вже не тільки для всього Криму, але і частково для України. Зараз використовувати свої запаси виходить лише влітку.

Нафтогазовидобувна компанія «Чорноморнафтогаз» через три роки планує забезпечувати Крим і частину України газом, який видобувається на місцевих родовищах.

Про це повідомляє прес-служба Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища з посиланням на начальника департаменту по геологорозвідувальних робіт «Чорноморнафтогазу» Петра Дякович.

«У 2015 році ми плануємо добувати газ вже не тільки для всього Криму, але і частково для України. Зараз використовувати свої запаси виходить тільки влітку. Але через три роки ми плануємо використовувати в автономії виключно кримський газ також і в зимовий період», - зазначив Петро Дякович на міжнародній геологічній конференції «Крим-2012».

Нагадаємо, до 2015 року «Чорноморнафтогаз» збільшить видобуток газу до 3 млрд. кубометрів на рік.

Довідково: «Чорноморнафтогаз» - державне акціонерне товариство, яке веде видобуток газу і нафти на шельфах Чорного та Азовського морів (10 родовищ). «Чорноморнафтогаз» працює з 1979 року і належить національної компанії «Нафтогаз України».

allcrimea

 
Коментарі (0)