ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЦіна газу для населення може істотно знизитися

Ціна газу для населення може істотно знизитися

Вартість газу для населення є актуальною темою для обговорення перед початком опалювального сезону. У МВФ вимагають збільшити вартість газу, зрівняти тарифи з комерційними споживачами.

 

Вартість газу для населення є актуальною темою для обговорення перед початком опалювального сезону. У МВФ вимагають збільшити вартість газу, зрівняти тарифи з комерційними споживачами. В уряді ніхто не може точно сказати, з якою ціною за кубічний метр українці зустрічатимуть цю зиму.

Володимир Гройсман заявив, що ціна на газ може знизитися на 20-30%. Для цього необхідно виконати кілька умов. По-перше, необхідно збільшити видобуток "блакитного палива". В Україні достатньо родовищ газу, необхідно тільки налагодити процес видобутку енергоресурсу. По-друге, необхідно стимулювати українців до економії газу. При виконанні цих умов вдасться знизити вартість енергоресурсу.

Вартість газу може бути встановлена ​​урядом, шляхом впроваджень різних постанов. Також ціна може бути визначена безпосередньо на ринку.

В уряді стверджують, що у разі збільшення видобутку газу і зменшення споживання енергоресурсу населенням країни, вдасться знизити вартість газу. Поки що залишається тільки чекати рішення в уряді. Нагадаємо, що в цьому році планують посилити перевірки тих громадян, хто хоче отримати субсидії та іншу соціальну допомогу.

 

 
Коментарі (1)
Коля
30 Червня 2018 p. 19:16
Зниження ціни буде суперечити загальній тенденції знецінення українських грошей...