ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЦіни на газ та електроенергію не підвищуватимуть

Ціни на газ та електроенергію не підвищуватимуть

Уряд України збереже для населення тарифи на електроенергію, що діють, сприятиме тому, щоб постачальники не піднімали тарифи на газ

 

Уряд України збереже для населення тарифи на електроенергію, що діють, сприятиме тому, щоб постачальники не піднімали тарифи на газ. Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.

Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.

"Щодо майбутнього у нас є чітке розуміння і рішення уряду про непідвищення цін на електрику, непідвищення цін на газ, фіксування цих цін, і це ми дотримуватимемося", – зазначив він.

За його словами, ці рішення допоможуть не допустити зростання боргів за комунальні послуги.

Уряд уже зберіг до кінця жовтня 2022 року тарифи у розмірі 1,44 грн/кВт-год для місячного обсягу споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год понад цей показник.

"Що стосується заборгованості населення, це складніша проблема. Є багато концепцій, як вирішити, але одну треба прийняти і реалізувати, якою б непопулярною вона не була", - вважає Гетьманцев.

Нагадаємо, мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що з 24 лютого і до дня завершення війни жителі міста не платитимуть за комуналку, а всі нараховані платежі за цей час спишуть.

А у Києві до 31 травня тарифи на гарячу воду та теплову енергію для нагрівання води залишаться на рівні минулого опалювального сезону.

 

 

 
Коментарі (0)