ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГДанилюк: Монетизація субсидій — це боротьба з корупцією

Данилюк: Монетизація субсидій — це боротьба з корупцією

Монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції та завищення показників.

Монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції та завищення показників.

Міністерство фінансів працює над монетизацією субсидій на житлово-комунальні послуги для викорінення корупції у цій сфері.

Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє Укрінформ з посиланням на "Українську правду".

"Ми працюємо над монетизацією субсидій на житлово-комунальні послуги. Це важливий крок для викорінення корупції в цій сфері та переходу на прозору систему", - зазначив Данилюк.

За словами міністра, кінцевою метою міністерства фінансів є монетизація субсидій на рівні домогосподарств, за якою живі гроші будуть надаватись людям в руки.

Таким чином, вони зможуть оплачувати свої рахунки за фактично спожиті послуги, що також дозволить залишити собі частину грошей за рахунок заощадження енергоспоживання.

"Монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції та завищення показників. Ми вже зараз бачимо, куди йде кожна гривня. А до цього у нас не було такої інформації. І багато хто втрачає через це, бо зараз – це реальні гроші, які можна відслідкувати", - зазначив Данилюк.

Нагадаємо, наприкінці січня поточного року Кабінет міністрів схвалив зміни до механізму монетизації субсидій, що вирішує проблемні питання із запровадженням нової системи з 1 січня 2018 року.

Зокрема, тепер розрахунки за квартирну плату (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком та інші послуги здійснюватимуться на підставі інформації управлінь соцзахисту щодо нарахованих пільг та субсидій. Кошти Казначейство перераховуватиме на рахунки в банківських установах.

 

 
Коментарі (0)