ГоловнаПублікаціїОпалювальний сезон 2018-2019Деяким субсидіантам компенсують різницю в платіжках за тепло

Деяким субсидіантам компенсують різницю в платіжках за тепло

Різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, субсидіантам буде компенсовано
Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848, повідомляє сайт Teplo.gov.ua
 
Відповідно до цього документу, у даному випадку перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.
 
До прикладу, субсидію було призначено виходячи з тарифу на тепло у жовтні 29, 065 гривень за квадратний метр опалювальної площі. У грудні та січні тарифи відповідно становили 31,43 грн./кв.м та 37,27 грн./кв.м. – різницю в кінці опалювального сезону держава компенсує у вигляді перерахунку розміру субсидії.
 
Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці.
 

У всіх інших випадках, у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної державної допомоги здійснюється з моменту змін. Тобто, у березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв’язку із плановим підвищенням цін на електроенергію. 

 
Коментарі (2)
Коля
20 Лютого 2017 p. 22:35
А у яку сторону перерахують субсидії? У тому році у зв"язку із збільшенням тарифів на електроенергію субсидії були, як не дивно, значно зменшені. Тому актуальним є питання: чи можна відмовитись від перерахунку субсидії?
Наталія
24 Лютого 2017 p. 16:33
Было бы совершенно неплохо, если бы государственные структуры не только зазывали брать субсидии, но и компенсировали расходы ОСМД и ЖСК по субсидиям и льготам. Господа субсидиираздающие! А ведь с ОКТЯБРЯ 2016 года по сегодняшний день вы НИ КОПЕЙКИ НЕ КОМПЕНСИРОВАЛИ. Поэтому такие гражданские объединения грузнут в долгах за теплоносители и пр. Поинформируйте нас, будь ласочка - Вы сознательно загоняете ОСМД в долги? Ну и что дальше вы придумаете? Как нам выкручиваться и совмещать содержание дома и выплату долгов, которые образовываются не по вине ОСМД, а потому что вы заигрались с раздачей бумажек.