ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоДепутати направили на повторне друге читання законопроєкт про врегулювання питань у сфері ЖКП

Депутати направили на повторне друге читання законопроєкт про врегулювання питань у сфері ЖКП

Верховна Рада України направила на повторне друге читання законопроєкт №2458 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг.
Верховна Рада України направила на повторне друге читання законопроект №2458 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг.
 
Рішення підтримали 239 народних депутатів України.
 
Про це повідомила пресслужба Верховної Ради.
 
Законопроектом передбачаються такі зміни до законодавства:
  • запровадження публічних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами, що спрощує процедуру укладення цих договорів як для виконавців комунальних послуг, так і для споживачів послуг;
  • надання права співвласникам багатоквартирного будинку у будь-який час змінювати вид договору у разі прийняття ними рішення про обрання моделі договірних відносин у будинку;
  • визначення повноважень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії;
  • запровадження диференційованих тарифів на транспортування та постачання теплової енергії та, як наслідок, унеможливлення подвійної компенсації споживачами витрат на утримання та обслуговування центральних та індивідуальних теплових пунктів та інше.
 

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2458 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
14 Липня 2020 p. 16:52
А хто повинен встановлювати лічильники води у квартирах?------------------------Вимірювання кількості проданого товару ( а ком. послуга - це   той  же  товар) покладається на продавця, а не на покупця.  Покупці   не   несуть    з  собою  ваги   або    мірний  стаканчик    у  магазин  або  на  ринок  -  засоби  вимірювання   є     у  продавця.   Тобто, лічильники води у квартирах має встановлювати надавач ком. послуги, а не споживач.