ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняДержавна аудиторська служба надіслала матеріали ревізії НАК "Нафтогаз України" до СБУ

Державна аудиторська служба надіслала матеріали ревізії НАК "Нафтогаз України" до СБУ

В акті ревізії, який був надісланий СБУ, йдеться про масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що "можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення"
В акті ревізії, який був надісланий СБУ, йдеться про масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що "можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення", про це повідомила Економічна правда.
 
Державна аудиторська служба надіслала матеріали ревізії НАК "Нафтогаз України" до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України у сфері економіки для розгляду та прийняття необхідного рішення. 
 
В акті ревізії, який був надісланий СБУ, йдеться про масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що "можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення".
 
Він підписаний "Нафтогазом" із запереченнями (зауваженнями), на які Держаудитслужба вже надала свої висновки.
 
У фінальному документі йдеться про "фінансові порушення, неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели або можуть призвести до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 176,190 млрд гривень, у тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат - 75,486 млрд гривень".
 

Нагадаємо, консолідований чистий збиток групи "Нафтогаз" у першому півріччі 2020 року досягнув 11,541 млрд грн. Минулого року "Нафтогаз" отримав за цей період 24,704 млрд грн прибутку. З 1 січня 2020 року НАК "Нафтогаз України" не управляє основним дохідним активом - газотранспортною системою, що була виведена в результаті анбандлінгу в окрему компанію ТОВ "Оператор ГТС України". З 1 серпня компанія також не виконує спецобов'язки з продажу газу населенню.  

 
Коментарі (0)