ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГД.Гетманцев:«Ні розмір субсидії, ні перелік осіб, які отримують субсидії - не скорочується»

Д.Гетманцев:«Ні розмір субсидії, ні перелік осіб, які отримують субсидії - не скорочується»

В Україні ні розмір, ні перелік осіб, які отримують субсидії - не скорочуються. Відбувається певна економія через збільшення мінімальної зарплати.
В Україні ні розмір, ні перелік осіб, які отримують субсидії - не скорочуються. Відбувається певна економія через збільшення мінімальної зарплати.
 
Про це в ефірі телеканалу Zik розповів голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.
 
"Я би не перебільшував значення цього рішення про скорочення субсидій і не називав би його взагалі скороченням субсидій, бо насправді субсидії не скорочуються взагалі. Ті, хто отримував субсидії на початку року, вони так само будуть отримувати її і зараз. Ні розмір субсидії, ні перелік осіб, які отримують субсидії - не скорочується", - сказав Данило Гетманцев.
 
За його словами, відбувається просто математичний перерахунок сум, які виділяються на субсидії.
 
"Там відбулася певна економія за рахунок певних процесів, які відбуваються у суспільстві. Це збільшення мінімальної заробітної плати, наприклад. Ви розумієте, що воно тягне за собою підвищення доходів населення, на відповідну суму зменшуються субсидії. Якщо ми говоримо про те, що люди звернулися у меншій кількості для отримання субсидій, то це також джерело для економії субсидій", - додав Гетманцев.
 
Нагадаємо, залишки коштів, що планувалися на покриття субсидій у січні – липні поточного року Уряд спрямував на забезпечення технічними засобами реабілітації дорослих та дітей з інвалідністю.
 
"Станом на сьогодні вже майже 37 тис. осіб з інвалідністю, в тому числі близько 8 тисяч дітей, не отримали необхідні засоби на суму понад 468 млн. гривень у зв’язку з обмеженим ресурсом коштів на цей напрямок", - говориться у повідомлені.
 

Спрямування додаткових 756,9 млн гривень на програму 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю», за напрямом «Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації» дозволить забезпечити стовідсоткову потребу осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, у технічних засобах реабілітації.  

 
Коментарі (0)