ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняДорошенко: Залишки газу у сховищах найбільші за чотири роки

Дорошенко: Залишки газу у сховищах найбільші за чотири роки

Понад 15 млрд кубів газу в підземних сховищах НАК "Нафтогаз" стали одним з найбільших залишків, з якими Україна входить у новий рік за останні чотири роки.

Понад 15 млрд кубів газу в підземних сховищах НАК "Нафтогаз" стали одним з найбільших залишків, з якими Україна входить у новий рік за останні чотири роки.

Завдяки зміні енергетичної стратегії Україна впевнено входить у 2018 рік, а залишки газу в підзмених сховищах НАК "Нафтогаз" наразі є найбільшими за останніх чотири роки.

Про це йдеться в повідомленні Укрінформу з посиланням на заяву  Президента України Петра Порошенка під час зустрічі з головою правління НАК "Нафтогаз" Андрієм Коболєвим, відео якого розміщено на Facebook глави держави.

"На щастя, після того, як енергетична стратегія була змінена, сьогодні ми з абсолютно твердою впевненістю входимо у новий 2018 рік", - сказав Порошенко.

Він відзначив, що завдяки рішенню Стокгольмського арбітражу Україна зіскочила з газового гачка Газпрому, а озвучену Коболєвим кількість газу в підземних сховищах НАК "Нафтогаз" - більше 15 млрд кубів - назвав одним з найбільших залишків, з якими Україна входить у новий рік за останні чотири роки.

За словами Президента, запровадження ринкових тарифів і справедливих цін на газ, а також системи субсидій є складовими енергетичної безпеки держави, завдяки яким Україна здобула справжню енергетичну незалежність.

Як повідомлялося раніше, обсяг транзиту газу по території України в 2017 році досяг рекордного значення за останні вісім років, говориться в повідомленні "Укртрансгазу".

Також в "Укртрансгазі" зазначили, що "Україна увійшла в 2018 рік з найбільшими в порівнянні з початком п'яти останніх років запасами газу в підземних сховищах".

Раніше президент України Петро Порошенко назвав умову для закупівель російського газу.

 

 
Коментарі (0)