ГоловнаНовини ЖКГБудівництво«Доступне житло» підніматиме економіку України

«Доступне житло» підніматиме економіку України

Програма Доступне житло передбачає, за короткий період часу – за п’ять, максимум десять років, побудувати велику кількість житла

Програма «Доступне житло» впливатиме на зростання економіки і є важливою  умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед  молоді, в Україні. Про це сказав Президент України Віктор Янукович під час інтерв’ю в ефірі Першого національного телеканалу.

«Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата», – зазначив  Янукович. Програма «Доступне житло» - одна з найважливіших у цьому контексті, зауважив він.

«Щоб ми мали можливість суттєво вирішувати соціальні питання, треба суттєво піднімати рівень економіки. За нашими розрахунками, зростання ВВП повинно бути не менше 6% щорічно», - додав Янукович.  

Він нагадав, що програма передбачає, за короткий період часу – за п’ять,  максимум десять років, побудувати велику кількість доступного житла. «Є така мета. Така програма вже практично підготовлена», – наголосив глава держави.

«Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що доступне житло буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Йдеться про комплексне питання… І це буде величезна справа для людей і для молоді», – вважає Президент.
 

 

 
Коментарі (0)