ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2021-2022Д.Шмигаль:"Тарифи у сфері теплопостачання — це зона відповідальності місцевої влади"

Д.Шмигаль:"Тарифи у сфері теплопостачання — це зона відповідальності місцевої влади"

Підготовка до опалювального сезону йде за графіком, і Уряд робить ряд кроків, щоб не допустити зміни тарифів на енергоносії для населення, запевняють в Уряді
Підготовка до опалювального сезону триває згідно з графіком, і Уряд робить низку кроків, щоб не допустити зміни тарифів на енергоносії для населення, про це на пресконференції 14 вересня запевнив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомило ІА "Україна Комунальна".
 
Прем’єр-міністр розповів, що сьогодні на світових ринках ціна на газ б’є рекорди й за деякими договорами вже перевищує 700 доларів (насправді, ціна на газ вже понад 800 доларів - ред.) за 1000 куб. м.
 
Водночас Уряд та НАК «Нафтогаз», як державна компанія, виступає гарантіями того, що ціна на газ для населення не зміниться і буде лишатися на рівні, зафіксованому річними контрактами. Глава Уряду нагадав, що ціна газу за річним контрактом НАК «Нафтогазу» становить 7,96 грн.
 
Також Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд також докладає максимум зусиль, щоб тарифи на теплопостачання та водопостачання не збільшувались і залишились на минулорічному рівні. Зокрема, теплокомуненерго запропонована ціна на газ на рівні 7,44 грн.
 
«Тарифи у сфері теплопостачання — це зона відповідальності органів місцевого самоврядування. Саме місцева влада визначає тарифи та шукає компенсатори, для цього місцеві бюджети мають значний ресурс. Цього року доходи місцевих бюджетів становлять 509 млрд грн, це майже половина від державного бюджету. Зі свого боку Уряд робить низку кроків, щоб не допустити збільшення тарифів. Зокрема, зараз працюємо над компенсацію ТКЕ різниці в тарифах», — зазначив Прем’єр-міністр.
 
Крім цього, Денис Шмигаль наголосив, що Україна на 90% готова до опалювального сезону.
 

«У газових сховищах закачано 18 млрд кубометрів газу — це показник більше середнього за останні 10 років на цей період. Ми очікуємо збільшення запасів до 19 млрд і більше кубометрів газу», — зазначив Денис Шмигаль. 

 
Коментарі (0)