ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетика«Гарантований покупець» здійснив авансовий платіж ВДЕ - 300 млн грн

«Гарантований покупець» здійснив авансовий платіж ВДЕ - 300 млн грн

Підприємство "Гарантований покупець" сплатило виробникам за «зеленим» тарифом 300 млн грн. Рівень розрахунків за першу декаду місяця — 33%.
Підприємство "Гарантований покупець" сплатило виробникам за «зеленим» тарифом 300 млн грн. Рівень розрахунків за першу декаду місяця — 33%. Джерелом для авансового платежу є кошти, які держпідприємство отримало від реалізації електроенергії на ринку "на добу наперед, про це повідомила пресслужба компанії.
 
"Гарантований покупець вчасно здійснив платіж відновлювальній генерації – за порядком купівлі електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, розрахунок відбувається до 15 числа відповідного місяця", - повідомила пресслужба.
 
Однак у пресрелізі повідомляється, що "НЕК "Укренерго" не перерахувало "Гарантованому покупцю" авансовий платіж за 10 днів лютого.
 
"Українська енергетика" писала, у ІІ півріччі 2019 року "Гарантований покупець" виставив "Укренерго" рахунків для сплати послуги зі збільшення частки ВДЕ на 9,153 млрд грн.
 

"Укренерго" стверджує, що  повністю розрахувалась з "Гарантованим покупцем" за 6 місяців 2019 р. зі сплати компенсації витрат на «зелений» тариф, а переплата 430 млн грн за згодою сторін врахована ДП «Гарантований покупець» як аванс за січень 2020 р. 

 
Коментарі (0)