ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання«Газпром» продовжує списувати довільні суми за постачання газу в ОРДЛО

«Газпром» продовжує списувати довільні суми за постачання газу в ОРДЛО

«Газпром» припинив надсилати «Нафтогазу» рахунки за постачання газу на непідконтрольні території, але продовжує відображати у своїй звітності обсяги постачання газу.

"Газпром" припинив надсилати "Нафтогазу"  рахунки за постачання газу на непідконтрольні території, але продовжує відображати у своїй звітності обсяги поставок газу.

Російський "Газпром" припинив виставляти НАК "Нафтогаз України" рахунки за постачання газу в окуповані райони Донбасу, але продовжує "списувати" на це довільні суми, повідомляє прес-служба НАК  "Нафтогаз України".

"Газпром" припинив надсилати нам рахунки за постачання газу на непідконтрольні території, але обсяги поставок газу збільшив і відображує їх у своїй звітності. На поставки газу на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей можна списати будь-які кошти. З російського боку постачання контролює лише сам "Газпром", з українського – ніхто", - стверджують у прес-службі НАК.

Як зазначають у "Нафтогазі", деякі колеги досі помиляються, вважаючи, що "Газпром" керується тільки бізнес-логікою.

"Дуже любимо слухати німецьких колег, які розказують нам, що "Газпром" - це комерційна компанія. Комерційна, але з політнавантаженням", - резюмують у НАК.

У вівторок "Газпром" оприлюднив звітність, у якій зазначено, що в першому кварталі 2018 року компанія поставила в окуповані райони Донбасу 1,242 млрд куб. м газу проти 1,109 млрд куб. м в аналогічному періоді 2017 року.

 
Коментарі (0)