ГоловнаНовини ЖКГЖитлоГеннадій Зубко:«Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла»

Геннадій Зубко:«Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла»

Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла за програмою «Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву». 12 грудня у Держмолодьжитлі погоджено надання першого такого кредиту за рахунок коштів Фонду.
 
 
Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла за програмою  «Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву».  
 
Так, 12 грудня у Держмолодьжитлі погоджено надання першого такого кредиту за рахунок коштів Фонду. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
 
«У жовтні Мінрегіон схвалив нову Стратегію Держмолодьжитла, передбачивши у ній напрямки із  забезпечення житлом учасників АТО, сприяння індивідуальному житловому будівництву для учасників АТО, пільгове кредитування військовослужбовців. А вже сьогодні розпочинаємо кредитування», - зазначив Геннадій Зубко. 
 
Так, киянин Михайло Рязанов отримав за кредитним договором 238 377 грн на купівлю квартири у Нових Петрівцях на Київщині. Термін погашення пільгового кредиту – 29 років і 4 місяці. 
 
Михайло Рязанов проходив службу з липня 2015 року по липень 2016 року.  
 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...