ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГГройсман: Кабмін вжив заходів, щоб ціни на електроенергію не зростали

Гройсман: Кабмін вжив заходів, щоб ціни на електроенергію не зростали

Кабінет міністрів прийняв всі необхідні рішення для запобігання зростанню цін на електроенергію з 1 липня, коли має розпочати свою роботу ринок електроенергії

Кабінет міністрів прийняв всі необхідні рішення для запобігання зростанню цін на електроенергію з 1 липня, коли має розпочати свою роботу ринок електроенергії. Про це в ефірі вінницького телеканалу "Віта" заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабінету міністрів.

"Парламент в 2017 році прийняв закон про ринок електроенергії. Уряд зобов'язаний вжити всіх заходів, щоб з 1 липня ринок заробив. Але! Не можна допустити зростання вартості електроенергії для людей і промисловості. Промисловість - це наш фактор росту. І ми прийняли всі необхідні рішення, щоб не допустити підвищення ціни для населення і обмежити зростання для промисловості. Це урядові рішення. Незалежний регулятор повинен прийняти свої рішення і остаточно затвердити те, що схвалив уряд. Тоді ніяких підвищень ціни не буде", - цитує Гройсмана його прес-служба.

Нагадаємо, 5 червня Кабінет міністрів поклав спеціальні зобов'язання з постачання електроенергії для потреб населення з 1 липня 2019 року по 31 грудня 2020 року на державні енергогенеруючі компанії "Енергоатом", "Укргідроенерго", а також на "Укренерго" і операторів систем розподілу. Як зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, дане рішення дозволить не піднімати ціни на електроенергію для населення в новому ринку електроенергії.

 
Коментарі (0)