ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2019-2020Гройсман: Побачите, що людям холодно – розпочинайте опалювальний сезон

Гройсман: Побачите, що людям холодно – розпочинайте опалювальний сезон

Будь ласка, якщо бачитимете, що температурні режими такі, що людям холодно, – розпочинайте опалювальний сезон

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав місцеву владу розпочати опалювальний сезон не пізніше 1 листопада, а також вчасно завершити кампанію з нарахування субсидій для громадян.

Про це Гройсман сказав в ході засідання уряду.

«Нафтогаз» повинен забезпечити поставки газу, виділити ліміти всім підприємствам теплокомуненерго, і далі відповідальність на місцях. Будь ласка, якщо бачитимете, що температурні режими такі, що людям холодно, – розпочинайте опалювальний сезон. Уряд все, що потрібно, забезпечив. Ваше завдання – покращувати дисципліну розрахунків. Затримок з початком опалювального сезону в будь-якому куточку країни бути не може», – зазначив Гройсман.

Також він нагадав, що необхідно вчасно назначити субсидії.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявили, що опалювальний сезон може розпочатися до 14 жовтня.

«Якщо протягом чотирьох діб середньодобова температура буде нижчою восьми градусів, може бути прийнято рішення про початок опалювального сезону. Але ми сьогодні повинні дивитися не тільки на середньодобову температуру, але й на прогноз», – заявив голова Мінрегіону Геннадій Зубко.

 

 
Коментарі (0)