ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаГройсман розповів, чому вдалось уникнути віялових відключень узимку

Гройсман розповів, чому вдалось уникнути віялових відключень узимку

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман переконує, що віялових відключень електроенергії в Україні вдалося уникнути завдяки завчасній підготовці до зими.

Про це він заявив у четвер під час засідання уряду, йдеться у повідомленні Укрінформу.

«Те, що ми не допустили віялових відключень, це свідчення тільки одного, і я це беру на наш спільний рахунок - ми з вами ідеально підготувалися до зими. Ми реально створили запас міцності, тому що розуміли, що росіяни нам перекриють (поставку вугілля - Ред.), ми ж знали, що вони нам перекриють. Просто я думав, що вони перекриють самі, а вони перекрили іншими людьми. Я помилився тільки в одному - хто перекриє», - сказав Гройсман.

Прем’єр також наголосив, що надзвичайні заходи в енергетиці, які уряд сьогодні продовжив ще на місяць, не означають уведення надзвичайного стану й дозволяють лише змінити режими регулювання та функціонування енергетичної системи.

Як повідомлялося раніше, міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що станом на 23 лютого у столиці було загрози нестачі енергоресурсів.

Нагадаємо, 16 лютого набрали чинності тимчасові надзвичайні заходи на ринку електроенергії, які Кабінет міністрів запровадив через зменшення запасів вугілля, постачання якого з окупованого Донбасу блокують активісти. Заходи, які діятимуть упродовж місяця, передбачають, зокрема, перегляд графіку роботи промислових підприємств і початок віялових відключень в години пікових навантажень у семи областях України - Харківській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, Запорізькій, Сумській та Черкаській. 

 

 
Коментарі (0)