ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняГройсман розставив пріоритети: зменшення споживання енергоресурсів та підвищенні якості ЖКП

Гройсман розставив пріоритети: зменшення споживання енергоресурсів та підвищенні якості ЖКП

"Наш пріоритет - зменшення споживання енергоресурсів при підвищенні якості надання послуг, зокрема тепло- і водопостачання", - заявив Прем'єр-міністр.
Дерегуляція нафтогазового ринку в Україні, створення Фонду енергоефективності та запровадження програм щодо енергозаощадження сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг в країні. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у вівторок.
 
"Наш пріоритет - зменшення споживання енергоресурсів при підвищенні якості надання послуг, зокрема тепло- і водопостачання", - підкреслив Прем'єр-міністр, говорячи про заходи, які вживає Уряд у напрямку енергоефективності та енергозбереження.
 
Уряд встановив єдину ринкову ціну на газ та дав можливість людям захистити себе через механізм адресних субсидій, нагадав Прем'єр-міністр.
 
На сьогодні 6,7 млн домогосподарств в Україні отримали соціальний захист щодо оплати житлово-комунальних послуг - "для кожної людини, яка потребує підтримки, держава адресно виділила цільові кошти".
 
Після цих рішень щодо дерегуляції нафтогазового ринку НАК "Нафтогаз України" вперше отримав дохід 21 млрд грн. "Раніше ці кошти ходили по кишеням тих, хто працював навколо нафтогазових схем", - наголосив Володимир Гройсман. Також раніше щороку не менше 100 млрд гривень з Державного бюджету виділялося на пряму підтримку "Нафтогазу". Ці кошти теж "розходилися по кишеням", а компанія залишалася збитковою, зауважив він.
 
Доходи підприємства у 21 млрд грн отримані завдяки тому, що заможні громадяни платять повну ціну за житлово-комунальні послуги, зазначив Володимир Гройсман.

"Хто має невеликі доходи, - захищені, а ті, хто має високі доходи, платять повну справедливу ціну за газ. Це означає, що ми починаємо вирівнювати ситуацію", - пояснив Глава Уряду. 

Часом розбіжності в сім'ї можуть приводити до сварок, а за підсумком до розлук. При цьому, дружину повинні прийти до обопільної згоди спільно. Вашій увазі представлені розлучення в Україні , а саме для кожної сім'ї окремо. Більш детально ознайомитися з інформацією можна на сайті http://ya-matusya.com.ua.

 
Коментарі (0)