ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГГрудневі платіжки за опалення та гарячу воду для львів'ян будуть меншими на 26%

Грудневі платіжки за опалення та гарячу воду для львів'ян будуть меншими на 26%

Рішення про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води було прийнято на засіданні виконавчого комітету
За спожите у грудні тепло та гарячу воду львів’яни платитимуть менше. Рішення про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води було прийнято на засіданні виконавчого комітету. 
 
Платіжки за грудень для мешканців міста будуть меншими на 26%. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, у середньому в квитанціях кожна сім’я отримає від 100 до 300 грн менше. 
 
Також мер запропонував провести у Львові виїзне засідання НКРЕКП для визначення справедливого тарифу за тепло, з урахуванням постанови уряду.
 
"Чому сьогодні мова лише про платіжки за грудень? Тут все просто. Тарифи встановлює не виконавчий комітет, а державний регулятор. Ми звертаємось до НКРЕКП, з проханням провести виїзне засідання у Львові для визначення справедливого тарифу за тепло, з урахуванням постанови уряду", - прокоментував Андрій Садовий.
 

Відтак, виконком прийняв рішення змінити розмір нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам категорії «населення» та «бюджет» за грудень 2019 року, у зв’язку із зміною ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 року (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв"язку зі зміною ціни природного газу». 

 
Коментарі (0)