Якість води у харківських водоймах стала кращою.
Про це «У.К» повідомила прес-служба Харківської міської ради, посилаючись на Департамент комунального господарства.
Фахівці санітарно-епідеміологічної служби регулярно стежать за якістю води у водоймах. У I півріччі 2012 року було відібрано 100 проб води, з яких не відповідало вимогам 39 проб (39%). З відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення відібрано 139 проб води на проведення досліджень за бактеріологічними показниками, з них не відповідало нормативам 30 проб (21,6%).
Купатися на сьогодні заборонено в Жовтневому гідропарку, Основ'янському озері і Петренківській водоймі.
Крім того, стан атмосферного повітря в Харкові в I півріччі 2012 року порівняно з минулим роком покращав: знизилася концентрація ряду шкідливих речовин, але трохи збільшився вміст сажі.
Також за I півріччя 2012 року було відібрано 645 проб грунту, вміст солей важких металів не відповідає нормі в 26 пробах (4,03%).
Нагадаємо, у 2012 в Харкові на поліпшення стану довкілля з міського бюджету витратять 23,6 млн грн.