ГоловнаНовини ЖКГПодіїХристияни святкують Різдво Христове

Християни святкують Різдво Христове

Вітаємо з Різдвом Христовим! Хай здійснюються мрії й найзаповітніші бажання! Ніколи не розсіюється магія світла і добра у вашому житті та домі!

Прийшов світлий день Різдва Христового. День, коли у наш світ увійшов Син Божий і своїми діяннями показав силу віри, добра і любові.   

Святкують його у різних країнах по-різному, але обов’язково зі світлими почуттями, різдвяною ялинкою, подарунками, колядками,  молитвами та у родинному колі.   
 
Окрім того, різдвяний час - це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити за них, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з протягом року. А відтак, майже всі ми чекаємо у цей день чогось незвичайного, якогось дива. Тож, нехай так і буде. Зичимо маленьких і великих див, буденних і неповторних, створених власними руками, близькими чи навіть незнайомцями. 
  
Хай здійснюються мрії і найзаповітніші бажання, ніколи не розсіюється магія світла і добра у вашому житті та домі. Родинного затишку, миру, міцного здоров’я, надійних друзів та впевненості у завтрашньому дні. 
  

З Різдвом Христовим! Ісус народився!    

 
Коментарі (0)