ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЯпонія допоможе у відновленні населених пунктів і дамб

Японія допоможе у відновленні населених пунктів і дамб

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України підписало з японськими партнерами меморандуми про співпрацю у відновленні пошкоджених населених пунктів і дамб

 

Підписано три меморандуми з японськими партнерами – керівниками Японського агентства відродження міст, Японського агентства водного господарства та бізнес-напрямку Соціальна інфраструктура IHI Corporation

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України підписало з японськими партнерами меморандуми про співпрацю у відновленні пошкоджених населених пунктів і дамб.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба Агентства.

«Підписано три меморандуми з японськими партнерами – керівниками Японського агентства відродження міст, Японського агентства водного господарства та бізнес-напрямку Соціальна інфраструктура IHI Corporation», - йдеться в повідомленні.

Канада виділяє $130 мільйонів на відбудову України

В установі наголошують, що співпраця передбачає відновлення пошкоджених або зруйнованих населених пунктів і дамб в Україні, а також встановлення модульного понтонного мосту з реконструкцією автомобільної дороги М-15. Це має покращити сполучення південно-західних регіонів України з Європою (включаючи тимчасовий міст у Маяках, міст через річку Дунай між Україною і Румунією та міст через Дністровський лиман).

З лютого 2022 року Японія спрямувала Україні через проєкти Світового банку та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) 4,6 млрд дол. США.

 

 

 
Коментарі (0)