ГоловнаНовини ЖКГТранспортЄІБ виділить кошти на транспорт для 18 українських міст

ЄІБ виділить кошти на транспорт для 18 українських міст

Україна в рамках програми "Міський громадський транспорт України II" залучить 200 млн. євро кредиту від Європейського інвестиційного банку для оновлення парку громадського транспорту в 18 містах,

 

Україна в рамках програми "Міський громадський транспорт України II" залучить 200 млн. євро кредиту від Європейського інвестиційного банку для оновлення парку громадського транспорту в 18 містах, передає FaceNews.ua. Про це повідомляється на урядовому порталі.

Ці кошти будуть направлені на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро, ​​йдеться у повідомленні.

У рамках проекту передбачається будівництво та модернізація трамвайних та тролейбусних ліній та інші роботи у Черкасах, Білій Церкві, Кам'янському, Дніпрі, Львові, Кременчуці та Запоріжжі.

Кошти для закупівлі рухомого складу міського громадського транспорту будуть розподілені серед Сєвєродонецька, Вінниці, Ужгорода, Черкас, Кременчука, Білої Церкви, Мелітополя, Кам'янського, Хмельницького, Тернополя, Кривого Рогу, Дніпра, Луцька, Запоріжжя, Львова, Полтави, Одеси, Чернівців.

Підписання перших контрактів на постачання нового екологічно безпечного громадського транспорту очікується у першій половині 2022 року.

Для цього необхідно, щоб Верховна Рада до кінця 2021 року ратифікувала фінансову угоду щодо цієї програми.

 

 

 
Коментарі (0)