ГоловнаНовини ЖКГОСББКабмін доопрацює закон щодо ОСББ

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Кабмін доопрацює закон щодо ОСББ

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України до 15 червня доопрацювати закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку».

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України до 15 червня доопрацювати закон №8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ОСББ». Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

«До 15 червня цей законопроект повинен з’явитись в доопрацьованому вигляді. Потім дається місяць на відпрацювання з громадськістю. Громадські слухання – до 15 липня, а потім до 15 серпня цей закон повинен бути представлений у встановленому порядку для розгляду у ВР», - сказала вона.

Нагадаємо, у жовтні 2011 року Президент України Віктор Янукович заветував Закон «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об`єкта житлової нерухомості».

Віктор Янукович вказав, що ухвалений закон не може бути прийнятий з низки підстав.

Законом, що надійшов на підпис, викладається в новій редакції стаття 6 Житлового кодексу Української РСР, якою, зокрема, передбачається заборона надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру (на сьогодні існує заборона надання таких приміщень для потреб промислового характеру).

Президент наглосив, що з цим не можна погодитись, оскільки запровадження заборони надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру може призвести до вимушеного припинення підприємницької діяльності суб`єктами малого та середнього бізнесу, які найчастіше використовують для здійснення підприємницької діяльності такі приміщення для розміщення перукарень, пунктів ремонту одягу, взуття, приватних нотаріальних контор тощо.

Анна Недогибченко


 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...