ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКабмін скасував своє рішення щодо вартості газопостачання побутових споживачів

Кабмін скасував своє рішення щодо вартості газопостачання побутових споживачів

У Кабміні скасували власну поставнову про порядок розрахунку вартості газопостачання побутових споживачів і релігійних установ.

У Кабміні скасували власну поставнову про порядок розрахунку вартості газопостачання побутових споживачів і релігійних установ.

Кабінет Міністрів України скасував свою постанову від 26 квітня 2017 року про порядок розрахунку вартості газопостачання побутових споживачів і релігійних установ, ухвалену на період правового «вакууму» після скасування постанови НКРЕКП про абонплату за приєднану потужність.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в четвер, 11 січня.

Про це повідомляє ІА ZIK з посиланням на Інтерфакс-Україну.

Постанову Кабміну від 26 квітня було ухвалено після звернення операторів газорозподільних мереж (облгазів) і постачальників газу за спецзобов’язаннями (PSO) із проханням усунути правовий вакуум у питанні оплати за газ і його розподіл, який виник після скасування постанови енергорегулятора про впровадження абонплати за розподіл газу.

НКРЕКП 28 березня 2017 року прийняла рішення про введення в дію абонплати за розподіл газу. Така система передбачає відділення тарифів на транспортування і відділення від ціни газу як товару.

Однак уже 10 квітня НКРЕКП скасувала своє рішення про впровадження абонплати за розподіл газу для його доопрацювання. Водночас постанова про скасування абонплати тривалий час не оприлюднювалася в офіційних ЗМІ, в результаті чого й виник правовий вакуум. 

Нагадаємо, НКРЕКП затвердила відповідні зміни до кошторису витрат ДП "Енергоринок" на 2018 рік.

Раніше повідомлялося, що українські атомні електростанції (АЕС) та теплові електростанції (ТЕС) отримають обладнання на 5.5 млрд гривень.

Нагадаємо, за словами Гройсмана, розвиток промисловості України, зокрема сегменту машинобудування, дозволить забезпечити ріст економіки в цілому не менше ніж на 5%.

Природні ресурси посідають одне з чільних місць у розвитку економіки і суспільства в цілому. З кожним роком потреба в електроенергії, воді і газі збільшується, разом з тим і якість обслуговування. На сайті https://etg.com.ua/ представлені послуги постачальника енергоресурсів - Energy Trade Group. Економте свої фінанси.

 
Коментарі (0)