ГоловнаНовини ЖКГПодіїКабмін запропонувала МВФ розпочати роботу місії в Києві в онлайн-режимі

Кабмін запропонувала МВФ розпочати роботу місії в Києві в онлайн-режимі

На адресу директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої було направлено лист із зверненням щодо початку роботи в онлайн-режимі місії в Україні
На адресу директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої було направлено лист із зверненням щодо початку роботи в онлайн-режимі місії в Україні. 
 
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн-зустрічі із Директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером.
 
Як повідомили у пресслужбі КМУ, на онлайн-зустрічі також були присутні Міністр фінансів Сергій Марченко та Голова Національного банку України Кирило Шевченко.
 
Денис Шмигаль особисто привітав Альфреда Каммера з нещодавнім призначенням на посаду та запевнив, що продовження співпраці з МВФ є одним із важливих пріоритетів роботи і Президента, і Уряду України, відзначили у Кабміні.
 
"Україна високо цінує всебічну підтримку МВФ, що надається у непрості для всього світу часи”, — сказав Прем’єр-міністр.
 
Очільник Уряду повідомив, що було направлено лист на адресу директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої із зверненням щодо початку роботи в онлайн-режимі місії в Україні, повідомили у пресслужбі.
 

Прем’єр-міністр також запросив Альфреда Каммера відвідати Україну, після завершення обмежувальних заходів у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, зазначено у повідомленні. 

 
Коментарі (0)