ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019Кабінет ухвалив постанову про запровадження розрахунків з ТКЕ «живими» коштами

Кабінет ухвалив постанову про запровадження розрахунків з ТКЕ «живими» коштами

Кабінет міністрів схвалив проект постанови про запровадження з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго «живими» коштами за надання послуг населенню у межах субсидій.
Кабінет міністрів схвалив проект постанови про запровадження з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго «живими» коштами за надання послуг населенню у межах субсидій. Таке рішення було ухвалено на вчорашньому засіданні уряду.
 
"Сьогодні ми приймаємо рішення щодо переходу на новий механізм розрахунків, на механізм розрахунків "живими" коштами за фактично спожиті ресурси, а не згідно з нарахованими субсидіями відповідно до соціальних стандартів", - сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, представляючи відповідний проект.
 
За його словами, проект постанови розроблено з метою монетизації субсидій на оплату ЖКП на рівні підприємств-надавачів послуг, що стане перехідним етапом до повної монетизації субсидій домогосподарств.
 
"Ми змінюємо клірингові розрахунки по пільгах та субсидіях. Тобто, скасовується постанова номер 20, яка була чинною на цей момент. Встановлюються прямі взаєморозрахунки з суб'єктами господарювання надавачами житлово-комунальних послуг і низка інших новацій", - зауважив він.

Рішення Уряду набуде чинності з 1 січня 2018 року. 

 
Коментарі (0)