ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКартку киянина розвиватимуть мобільними додатками

Картку киянина розвиватимуть мобільними додатками

Київ уперше презентував перед світовою спільнотою картку киянина та її мобільний додаток

Київ уперше презентував перед світовою спільнотою картку киянина та її мобільний додаток 

На найбільшій світовій виставці технологій для розумних міст Smart City Expo World Congress 2017, яка проходила у Барселоні, було представлено «Картку киянина» та мобільний додаток до неї – проекти, які реалізуються в рамках ініціативи Kyiv Smart City. Відзначимо, що це перший інноваційний продукт, створений у Києві, який був представлений перед світовою спільнотою.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру КМДА.

Головна ідея мобільного додатка – спростити доступ киянам до міських сервісів та надати їм можливість спілкуватися з владою. У майбутньому за допомогою смартфона та встановленого на ньому мобільного додатка кияни зможуть звернутися до мера, депутатів, комунальних служб із відповідними пропозиціями.

Також через мобільний додаток «Картки киянина» планується дати можливість використовувати модулі, які можуть бути цікаві та потрібні мешканцям міста – транспортний, медичний, освітній, комунальний тощо.

«Картка киянина – це інструмент, який ми маємо намір розвивати не лише як соціальну, але і як ідентифікаційну, а головне – як сучасну і технологічну функцію. Упевнений, що наповнення її потрібними додатками буде залучати якомога більшу кількість користувачів, і з часом ця картка стане своєрідним паспортом мешканця міста», – зауважив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...