ГоловнаНовини ЖКГТранспортКиїв - насьомому місці в світі за інтенсивністю дорожних заторів

Київ - насьомому місці в світі за інтенсивністю дорожних заторів

Також мало не увійшли в десятку Одеса та Харків – 11-те і 13-те місця відповідно

 

Також мало не увійшли в десятку Одеса та Харків – 11-те і 13-те місця відповідно.

За результатами 2020 року Київ посів сьому сходинку в рейтингу міст із найбільшими заторами. Після Москви, яка очолила список, українська столиця – перша за затримками руху в Європі. Про це йдеться у річному звіті сервісу TomTom, який моніторить затримки трафіку в 416 містах 57 країн світу.

За результатами 2019 року Київ посідав 12-те місце з середньою затримкою у 53%. У році, коли транспорт часто було паралізовано карантином, затримка склала 51%, чого виявилося достатньо для сьомого місця. Така затримка означає, що годинна поїздка займає півтори години.

Відносно вільні дороги в Києві спостерігалися лиш протягом місяця суворого локдауну, з кінця березня до кінця травня. А найгірші затори були у грудні. Загалом же у 2020 році середня інтенсивність руху транспорту в Києві зросла на 4,8%.

Також мало не увійшли в десятку Одеса та Харків – 11-те і 13-те місця відповідно. На 22-му місці – Дніпро. 

 

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
13 Січня 2021 p. 23:12
"Київ - на сьомому місці в світі за інтенсивністю дорожних заторів" -----------------------І це при тому, що вся техніка імпортна, адже наша держава не здатна виготовляти техніку. На пакості своїм пересічним громадянам здатна, а от виготовляти техніку не здатна...