ГоловнаВибір редакціїТарифи ЖКГКиїврада проведе громадське обговорення щодо тарифів на проїзд

Київрада проведе громадське обговорення щодо тарифів на проїзд

Думку киян вивчатимуть шляхом електронних консультацій на офіційному веб-порталі КМДА.

Думку киян вивчатимуть шляхом електронних консультацій на офіційному веб-порталі КМДА.

Київська міськдержадміністрація (КМДА) оголосила, що з 17 травня до 3 червня проводить громадське обговорення проекту розпорядження про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті до 8 гривень. Думку киян вивчатимуть шляхом електронних консультацій на офіційному веб-порталі КМДА.

Про це повідомляє пресс-служба КМДА, передає Радіо Свобода.

Зокрема, станом на 11:30 18 травня на користь підвищення цін у транспорті висловилися двоє учасників обговорення, проти – 37. Пізніше сторінка, на якій серед зареєстрованих на офіційному веб-порталі КМДА користувачів відбувається обговорення, стала недоступною, з’явився напис про перевантаженість сервера і пропозиція спробувати увійти пізніше.

Крім того, влада Києва заявляє, що планує провести зустріч із громадськістю, про час і дату якої повідомлять додатково.

Раніше київська влада повідомила, що з 14 липня вартість проїзду у міському транспорті столиці України зросте до 8 гривень – за разову поїздку або до 6,3 гривень – за умови користування проїзним квитком (безконтактною карткою). Водночас у «Київському метрополітені» заявили, що після подорожчання усі пільги на проїзд в метро для 23 категорій населення будуть збережені.

Міський голова Києва Віталій Кличко пояснив, що підвищення ціни пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища.

Також стало відомо, що у Києві знову подорожчає проїзд у метро з 14 липня до 8 гривень. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

«Для постійних пасажирів вартість поїздки у метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних та на 1 гривню 50 копійок при поповненні картки метро на 50 поїздок, відносно сьогоднішньої вартості у 5 гривень. Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких у метрополітені 23, – збережено», – йдеться у повідомленні.

 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
21 Травня 2018 p. 23:09
Не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші - лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. ------------------------------------------Тенденцію постійного знецінення українських національних грошей було закладено ще на початку 1992 року. В 1992 році ввели національну валюту "купонокарбованець" і з 1992 по 1996 рік той купонокарбованець знецінився у сотні тисяч разів. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу: сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла . Отже, загалом за період незалежності українські гроші знецінились у мільйони разів. ----------------------------------------------Знецінення національних грошей, тобто інфляція, - це не що інше як тихий грабунок людей владою тієї держави, яка провадить таке знецінення.
Коля Пухов
22 Травня 2018 p. 23:22
Припустим, що у вас є певна кількість гривень, за яку ви можете купити певну кількість товару. Ви не витратили ці гроші з метою економії, але через деякий час з"ясувалося, що тепер за них ви можете купити лише частину від попередньої кількості того товару. Фактично це означає, що за час вашої затримки з покупкою вас просто-напросто обікрадено.---------------------------------------------------------------І хто ж, по-вашому, вас обікрав?