ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКиївводоканал повернуть в управління міста

Київводоканал повернуть в управління міста

Київрада прийняла рішення про припинення дії договору на володіння та користування майном територіальної громади Києва, яке було передано ПрАТ «АК «Київводоканал».
Київрада прийняла рішення про припинення дії договору на володіння та користування майном територіальної громади Києва, яке було передано ПрАТ «АК «Київводоканал». 
 
Рішення підтримали 74 депутати, пише "Україна Комунальна". 
 
Для подолання кризи та виконання нагальних заходів для стабілізації роботи господарства майно передадуть новоствореному комунальному підприємству.
 
«Це необхідний крок, зумовлений низкою критичних факторів, які ми сьогодні бачимо в роботі підприємства. Зокрема, негативна тенденція до збільшення кількості аварій, відсутність достатніх інвестицій у модернізацію, невиконання інвестиційної програми на необхідному рівні та інші критично важливі для міста інфраструктурні проєкти, які не виконуються. І місто вважає своїм обов’язком не допустити подальшої ескалації, яка б торкнулась безпосередньо киян як споживачів послуг. Ми напрацювали антикризовий план, виконали перші підготовчі роботи для функціонування нового комунального підприємства», – пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
За його словами, досвід країн Європи свідчить про тенденцію до повернення господарських активів міст в управління муніципальних компаній.
 
«Місто як власник повинне стабілізувати роботу систем водопостачання та водовідведення, вжити антикризових заходів і не допустити збоїв у роботі, а в перспективі – забезпечити проєкти модернізації обʼєктів як елементів життєзабезпечення міста», – пояснив він.
 

Нагадаємо, у 1992 році на базі виробничого управління «Київводоканалу» було створене державне комунальне об’єднання «Київводоканал». У 2001 році його реорганізували у відкрите акціонерне товариство, яке згодом стало приватним акціонерним товариством. 

 
Коментарі (0)