ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКиївводоканал раціонально використовуватиме транспортні засоби

Київводоканал раціонально використовуватиме транспортні засоби

Протягом 2011 року розроблена Програма поетапного оновлення транспортних засобів, згідно з якою придбано 23 транспортних засоби.

Оптимізація роботи та раціональне використання транспортних засобів та механізмів – запорука ефективної роботи будь-якого підприємства. Фахівці ПАТ «АК «Київводоканал», які відповідають за належне обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж і обладнання, щоденно працюють зі спецтехнікою та повинні завжди максимально оперативно прибувати на місце аварії.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».

З цією метою управління транспорту Технічного департаменту Київводоканалу постійно здійснює заходи для оновлення матеріально-технічної бази транспорту та організації максимально ефективного режиму використання техніки.

Протягом 2011 року розроблена Програма поетапного оновлення транспортних засобів, згідно з якою придбано 23 транспортних засоби.

Також нагадаємо, що, починаючи з серпня минулого року, 180 автомобілів і механізмів Товариства обладнано системою GPS моніторингу, що дало можливість контролювати їх роботу на лінії та зменшити витрати пального до 15% на місяць.

Крім того, з метою економії витрат оптимізовано режим роботи спеціальних машин, які перевозять необхідне обладнання для ліквідації аварії, – визначається перелік пріоритетних об’єктів, які першочергово потребують прибуття спецтехніки. За рахунок переобладнання 20 автомобілів для експлуатації їх на зрідженому нафтовому газу планується заощаджуватися близько 15 тис. грн. щомісячно.

У планах Технічного департаменту на 2012 рік – продовження реалізації Програми оновлення техніки, централізація управління процесами ремонту техніки на території структурних підрозділів з метою поліпшення якості та прискорення термінів ремонту, реорганізація диспетчерської служби з метою налагодити оперативніший зв'язок з іншими диспетчерськими Товариства тощо.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)