ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаКитайські корпорації мають намір побудувати в Україні сонячні електростанції

Китайські корпорації мають намір побудувати в Україні сонячні електростанції

«China Railway International Group» та «China Pacific Construction Group» мають намір реалізувати рпоекти з будівництва сонячних електростанцій

Представники Міненерго зустрілися з  з представниками корпорацій «China Railway International Group» та «China Pacific Construction Group» в рамках Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс – один шлях».

Міністерство енергетики та вугільної промисловості провело зустріч з представниками корпорацій «China Railway International Group» та «China Pacific Construction Group» щодо реалізації в Україні проектів з будівництва сонячних електростанцій та розгляду питань, що стосуються продажу електроенергії з альтернативних джерел. 

Про це інформує прес-служба Міненерговугілля за результатами зустрічей української делегації на чолі з першим віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим з представниками бізнесу Китайської Народної Республіки у Пекіні, йдеться у повідомленні Укрінформу.

Зокрема, представники Міненерговугілля також зустрілися з керівництвом компаній корпорації «Китайські державні енергомережі» та обговорили ключові напрями українсько-китайського співробітництва в електроенергетичному комплексі, зокрема з вивчення досвіду та впровадження передових технологій в енергетичному секторі України.

Метою поїздки є участь у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс – один шлях» та проведення ряду двосторонніх зустрічей з представниками китайських корпорацій.

Як повідомлялося раніше, атомна енергетика збільшила виробництво електроенергії на 4 млрд кВт-год., а гідрогенерація - на 2 млрд кВт-год., і таким чином вдалося не лише замінити теплову генерацію, що працює на вугіллі антрацитової групи, а й збільшити виробництво електроенергії.

 

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...