ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняКоболєв: у цьому році «Нафтогаз» поповнить Держбюджет на 60 млрд грн

Коболєв: у цьому році «Нафтогаз» поповнить Держбюджет на 60 млрд грн

У цьому році НАК «Нафтогаз України» заплатить до бюджету 60 млрд гривень податків.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Зокрема, Коболєв розповів, що коли відбудеться розподіл компанії, то «Нафтогаз» віддасть бізнес з транспортування газу незалежному операторові.

«І ця компанія буде працюват. Окремо, тому частина прибутку, яку «Нафтогаз» заробляв саме на транспортування газу, а вона є левовою, буде акумулюватися на інші компанії», — сказав глава «Нафтогазу».

«Але за рахунок того, що всі інші ціни з квітня 2017 року мають стати нерегульованими, тобто компанія повинна працювати повністю на відкритому ринку, ми очікуємо, що там зможемо заробляти прибуток, який, можливо, не буде таким великим як прибуток від транзиту газу , але вона буде прибутковим бізнесом і НАК не буде дотаційною компанією», - додав Коболєв.

За його словами, стратегічний план полягає в тому, що Нафтогаз «більше ніколи не повинен отримувати підтримку від бюджету, а навпаки повинен платити в бюджет ті суми податків, які повинна платити велика нафтогазова компанія. У цьому році — це 60 млрд гривень.

Як повідомлялося раніше,  глава «Нафтогазу» підписав кредитну угоду на 478,2 млн євро.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що Рада директорів Світового банку ухвалила рішення надати Україні кредитні гарантії в розмірі 500 млн доларів для закупівлі необхідних обсягів природного газу.

 

 
Коментарі (0)