ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКошторисна вартість проєкту реконструкції Шулявського мосту зросла до 1,05 млрд грн

Кошторисна вартість проєкту реконструкції Шулявського мосту зросла до 1,05 млрд грн

Мер Києва Віталій Кличко збільшив до 1,05 млрд грн кошторисну вартість проєкту реконструкції Шулявського мосту.
Мер Києва Віталій Кличко збільшив до 1,05 млрд грн кошторисну вартість проєкту реконструкції Шулявського мосту. 
 
Про це свідчить розпорядження на сайті КМДА. Відповідне розпорядження було підписано 7 жовтня 2019 року.
 
Так, розпорядженням затверджено вартість реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у цінах станом на 13 серпня 2019 року. Загальний кошторис становить 1 050 млрд грн.
 
Збільшення кошторисної вартості Володимир Кличко прокоментував у ефірі «Радіо НВ»: «Вартість будівництва самого мосту, практично, не змінилася. Але додалися роботи, що не передбачалися – доведеться, наприклад, переносити колектор, тепломережі, що знаходяться поблизу мосту, – сказав мер. – Ми робимо все прозоро, всі цифри абсолютно відкриті, ми готові надати документи всім контролюючим органам. Наше завдання – вчасно, за графіком, збудувати міст, відкрити рух ним», – підкреслив Віталій Кличко. 
 
На запитання, чи не означає це, що проектна документація була підготована неправильно, мер зазначив, що документація розроблена безпосередньо на оновлення шляхопроводу і не враховувала інших робіт.
 

Нагадаємо, реконструкцію мосту почали 17 березня. За оцінками експертів, реконструкція всієї розв’язки триватиме приблизно 17 місяців, а проїзд новим мостом відкриють вже до кінця цього року. 

 
Коментарі (0)